“Betsafe” atbalstītie Samoilovs un Šmēdiņš Jūrmalā tēmē uz augstām vietām

Šonedēļ Jūrmalā Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piedalās Eiropas čempionātā. Ar sporta totalizatora “Betsafe” atbalstu viņi cer iepriecināt savus līdzjutējus un atgriezties panākumu virsotnē, kurā nonāca pirms diviem gadiem. Eiropas čempionāta laikā līdzjutēji tiks gaidīti arī “Betsafe” īpašajā fanu teltī, kur pēc spēlēm būs iespēja satikt arī abus sportistus.

2013. gadā Austrijā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs kļuva par Eiropas vicečempioniem. 2014. gadā Itālijā viņi šo sasniegumu atkārtoja. 2015. gadā Austrijā sekoja Eiropas čempionu titula izcīnīšana. Šo titulu pēc gada Šveicē neizdevās nosargāt, bet tagad ir iespēja Jūrmalā atkal pierādīt sevi. Samoilovs un Šmēdiņš neaizvada tik panākumiem bagātu sezonu kā dažos iepriekšējos gados, taču tieši šonedēļ viņiem ir pirmā reize aizvadīt tik augstas raudzes turnīru savu skatītāju priekšā.

Pirms pasaules čempionāta augusta sākumā Aleksandrs Samoilovs sarunā ar “Betsafe” pauda viedokli, ka šosezon daudzos turnīros galvenajiem favorītiem neizdodas uzvarēt un ka neiztrūkst pārsteigumu. Ņemot vērā Samoilova un Šmēdiņa iegūtās vietas šosezon lielajos turnīros, viņi Eiropas čempionātā pie pašiem galvenajiem favorītiem netiek pieskaitīti, taču mājinieku statuss ir vērā ņemama priekšrocība.

Samoilova un Šmēdiņa atbalstītājs sporta totalizators “Betsafe” ir sagatavojis īpašu piedāvājumu Eiropas čempionātam, aicinot prognozēt 2015. gada Eiropas čempionu veikumu Jūrmalā notiekošajā turnīrā. Iespēja, ka viņi iekļūs pusfinālā, novērtēta ar koeficientu 3,50, kamēr Eiropas čempionu titula atgūšana raksturota ar koeficientu 7,00. Savukārt iespēja, ka pusfinālu sasniegs vismaz viens Latvijas vīriešu duets, ir ar koeficientu 2,50 jeb apmēram 40% ticamību.

Neskatoties uz uzvarām vai zaudējumiem, Samoilovs un Šmēdiņš savus līdzjutējus gatavi iepriecināt arī citādi. Pēc katras spēles līdzjutēji Jūrmalā tiek aicināti uz īpašo “Betsafe” telti, kur būs iespēja saņemt autogrāfus no trīskārtējais Pasaules tūres sezonas uzvarētājiem, kā arī iegādāties fanu piederumus un īpašo SAMŠMĒ kolekcijas atribūtiku.

Grupu turnīrs Eiropas čempionātā Jūrmalā noslēgsies 17. augustā, bet piektdien, 18. augustā, sāksies izslēgšanas spēles. Par to, ka Jūrmalā sapulcējusies Baltijā neredzēti spēcīga pludmales volejbolistu konkurence, šaubu nav. Kopumā piedalās 32 pāri, no kuriem tikai astoņi turpinās sacensības arī 19. augustā ceturtdaļfinālā un pusfinālā. Savukārt turnīra noslēdzošajā dienā 20. augustā vīriešu turnīrā tiks aizvadītas tikai divas spēles, toties kādas! Mačs par trešo vietu un lielais fināls, kurā “Betsafe” it nemaz neiebilstu par Samoilova un Šmēdiņa līdzdalību.